UWAGA: nowa odsłona witryny internetowej BSRZEPIN.pl. Z dniem 01 października br. zostanie uruchomiona nowa witryna Banku Spółdzielczego w Rzepinie. Zachęcamy do korzystania z urządzeń mobilnych - zapoznaj się z projektem

Kalkulator kredytowy

Oblicz swoją zdolność kredytową

zobacz więcej

Generator druków

Narzędzie generuje druki wpłat

wypełnij

Znajdujesz się w: strona główna

Kursy walut

Kursy walut BS Rzepin

1 EUR

1 USD

1 GBP

zobacz więcej

Rynkowe stopy procentowe

WIBOR, WIBID

zobacz więcej

archiwum wiadomości

Aktualności

Drodzy klienci,

Informujemy, że Bank przygotował projekt nowej strony internetowej, a jej uruchomienie planowane jest na 01 października br.
Zmianie uległa nie tylko szata graficzna, ale także dodano funkcję responsywności, dzięki której strona skaluje się do urządzania na jakim jest wyświetlana.
Nowa strona jest bardziej intuicyjna, a usunięcie zbędnych informacji wpłynęło na poprawę jej przejrzystości i czytelności. Zachęcamy do zapoznania się z projektem:

czytaj więcej


UWAGA! ZEBRANIE GRUPY CZŁONKOWSKIEJ

Zarząd Banku Spółdzielczego w Rzepinie informuje, że w bieżącym roku wyjątkowo odbędzie się tylko jedno zebranie grupy członkowskiej, które będzie dedykowane wszystkim udziałowcom banku bez względu na ich miejsce zamieszkania. Zebranie odbędzie się 8 czerwca 2021r. od godz. 16:00 i będzie miało miejsce w siedzibie banku w Rzepinie przy ul. Dworcowej 9. Na zebraniu przedstawione będą:
- wynik Banku za miniony rok,
- sprawozdania z działalności Rady Nadzorczej i Zarządu Banku,
- projekty uchwał na najbliższe Zebranie Przedstawicieli.
Wszystkich udziałowców Banku Spółdzielczego w Rzepinie serdecznie zapraszamy.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Rzepinie.


Złóż wniosek o dofinansowanie w ramach Tarczy Finansowej PFR 2.0

Bank Spółdzielczy w Rzepinie rozpoczął przyjmowanie wniosków o dofinansowanie firm w ramach Tarczy Finansowej 2.0. Za pomocą systemu bankowości elektronicznej mikro, małe i średnie przedsiębiorstwa z 45 branż mogą ubiegać się o subwencje finansowe, których łączna wartość wyniesie 35 mld zł. Firmy, które w okresie kwiecień-grudzień 2020 lub październik-grudzień 2020 roku odnotowały spadek obrotów o min. 30% w stosunku do analogicznego okresu w roku 2019 roku, mogą od 15 stycznia 2021 roku starać się o subwencję. [...]

czytaj więcej


Partnerzy

Realizacja portalu i administracja: Projektowanie stron internetowych Szczecin Kulikowski-it.pl